Lekce angličtiny
pro firmy i jednotlivce

mylessons srdce | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky
C

Začněte se cítit v angličtině jako doma. Před kolegy i na cestách.

Firemní lekce v malých skupinách vedené v přátelském duchu

Ve firemních lekcích upřednostňuji menší a složením pečlivě vybrané skupiny. To mi umožňuje vést lekce interaktivní a dostatečně dynamické. V prostředí firemních skupin mě baví propojovat rozvíjení jazykových kompetencí s rozvíjením týmové spolupráce a kolegiality.

Při vedení lekcí uplatňuji koučovací principy a strategie. Podporuji a udržuji přátelskou atmosféru v každé hodině, abych posílila motivaci a příjemný pocit z lekce u každého z účastníků. Přirozeně motivovaní účastníci lépe přebírají vlastní odpovědnost za své výsledky, což spolehlivě zaručuje větší efektivitu lekcí a hlavně progresivní posun ve výsledcích.

Kromě skupin se zaměřuji také na personalizované individuální lekce pro manažery, ředitele i zaměstnance.

Kuchovska MyLessons otaznik | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky

Jak probíhá spolupráce se mnou?

Před zahájením výuky vám pomůžu s jazykovým auditem (který považuji za klíčový pro správné sestavení skupinek a zajištění efektivní spolupráce).

Přirozeně podporuji příjemnou atmosféru v hodinách a lekce vedu cíleně tak, aby měly přesah v upevňování neformálních vztahů v pracovním kolektivu.

Věděli jste, že přátelská atmosféra podporuje vnitřní motivaci studentů, a tím i celý proces učení? Vaši kolegové se tak naučí nejen lépe anglicky, ale ještě se poznají navzájem a upevní tak týmového ducha na pracovišti.

Na základě vašeho požadavku a s ohledem na aktuální jazykovou úroveň účastníků realisticky stanovím jejich jazykové cíle, ke kterým se s každou společnou lekcí přibližujeme.

Do každé lekce přináším autentické učební materiály – s radostí využívám modelové situace z profesní problematiky i techniky osobnostního rozvoje (výzvy a týmovou práci).

S většinou firemní klientely také spolupracuji dlouhodobě, a o to více sdílím radost z jejich skvělých výsledků.

Přesvědčte se sami!

Co o naší spolupráci napsali firemní klienti?

Kuchovksa bublina | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky

Sarka Surkova

Nebojím se promluvit, přestala jsem se „bát“ angličtiny. Na každou lekci se těším, vždy je pohodová atmosféra. „Just for fun“ jsem se zkusila podívat na videa, která jsme před několika lety sledovali při lekcích. Tehdy mi přišla docela obtížná, teď jsem rozuměla s přehledem – takže děláme pokroky 🙂 

Šárka Šurková
firemní skupinová lekce

Ladka Vodickova

Na výuce oceňuji přátelský přístup, pochopení ze strany lektorky, zábavnou formu výuky, často mi ani nepřijde, že se vlastně něco učím, výuka je velmi přirozená, témata reflektují naše koníčky, aktuální dění atd. Markéta  se snaží přinášet do výuky stále nové podněty a způsoby jak nás zaujmout, což se jí daří na 100%. Předává nám spoustu informací o dalších aplikacích a možnostech pro naši výuku. Na žádném kurzu ani ve škole jsem se nenaučila tolik, jako při výuce s Markétou.

Laďka Vodičková
HR Specialista (Podravka-Lagris a.s.) 

Petr Mayer

Markéta je schopná držet s Vámi krok ať už si zvolíte jakékoliv téma. Díky tomu se v lekcích cítím lépe a daří se mi zapamatovat si víc jak ze slovní zásoby, tak z gramatiky. Nejvíce jí však musím poděkovat za svůj posun v mluvené angličtině. Snaží se ve svých lekcích neustále něco zlepšovat a jde jí to výborně. Doporučil bych ji každému, kdo se chce v angličtině SKUTEČNĚ posunout.

Petr Mayer
Sekon Plast s.r.o.

Jana Gallova

Lekce s Markétou mi pomohly překonat „začátek věčného začátečníka“. V hodinách se nenásilnou formou aktivně posunujeme gramatikou dále. Nechybí neustálé procvičování toho, co už známe. Je to pro mne velmi důležité. Bereme témata, která mě zajímají. Velmi jsem ocenila také fungující přechod do online výuky, sdílený dokument, kde celá náplň lekce zůstává pro nás k dispozici a vše je zde přehledně uspořádané. To mi také pomáhá při samostatném domácím opakování. 

Jana Gallová
ŘSD Zlín – firemní skupinová lekce

Vlastimil Kolar

Po zkušenostech s mnohými lektory mi paní Kuchovská nejvíce pomohla v posunu z teoretických znalostí do praktického využít jazyka, a to i přesto, že si myslím, že na jazyky talentovaný nejsem. Lekce také vždy obsahují spoustu zajímavých a přínosných materiálů. Osobně tedy její moderní a profesionální přístup k výuce mohu všem doporučit. Na lekce se těším a pomáhají mi ke zvýšení úrovně angličtiny potřebné v profesním životě. 

Ing. Vlastimil Kolář
technický ředitel (Podravka – Lagris a.s.)

Hana Valickova

Lekce angličtiny jsou vždy skvělé. Markéta je na každou lekci perfektně připravená, snaží se nás motivovat k mluvení, samostudiu a obklopování se angličtinou. Témata ke konverzaci máme z běžného života, ale není problém se zaměřit na konkrétní věci, které potřebujeme například profesně. Gramatiku nás neučí klasickým školním způsobem, ale vždy ji trénujeme na praktických cvičeních a v komunikaci. Každá lekce je vždy pestrá a střídáním aktivit velmi zajímavá. Markéta je velmi sympatická, milá a trpělivá lektorka. Děkuji za možnost učit se právě s ní. 

Hana Valíčková
firemní skupinové lekce

Nabídka individuálních lekcí
(1 to 1 lesson)

Pokud si rádi dopřejete pocit individuální péče a nechcete se o svého lektora s nikým dělit, jsou pro vás soukromé lekce angličtiny se mnou ty pravé. 

Kuchovska MyLessons otaznik | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky

Jak probíhá výuka na míru pro jednotlivce?

Na začátek spolupráce považuji za důležité vás předem poznat, proto vás požádám o vyplnění krátkého dotazníku. Na jeho základě vám nabídnu 15-30minutovou konzultaci zdarma, kde si povíme vše o vašich přáních v souvislosti s angličtinou a mých možnostech vám s nimi pomoci.

Společně stanovíme váš jazykový cíl (realistický směr k vašemu přání, kam se během naší spolupráce toužíte dostat).

Založím vám google document, který bude vaší osobní učebnicí, a kterou budete mít k dispozici kdykoli a z jakéhokoli zařízení.

Každou společnou lekci budu připravovat přímo na míru vašim potřebám a cílům.

Pomohu vám nastavit domácí přípravu tak, aby vás nezahltila, ale pohltila 🙂

Jak hodnotí naši spolupráci individuální klienti? 

Kuchovksa bublina | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky

M. M.

Lekce angličtiny mi rozvíjí slovní zásobu a odbourávají strach z mluveného projevu, nenásilnou a zábavnou formou mne motivují se v jazyce posouvat dál. 

M. M.
Avonet

Sona Trtilkova

Markéta je vynikající lektorka. Laskavá, profesionální, se smyslem pro humor. Její výuka je efektivní. Svým studentům naslouchá a snaží se vyhovět jejich potřebám a případně upravit výuku dle jejich přání. V hodinách s ní se nikdy necítíte nepříjemně nebo trapně, i když zrovna nejste dokonale připraveni.

Soňa Trtílková
soukromá lekce Zlín

Jitka Kolackova

Lekce jsou moc super a konečně mě angličtina baví! 🙂 

Jitka Koláčková 

Další možnosti naší spolupráce

Lákají vás i jiné formáty, než jsou hodinové lekce angličtiny? Potom „stay tuned“!

MyLessons 1 AdobeStock 422983143 | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky

Pravidelné e-lekce s prvky koučování pro motivované samouky

(tato nabídka není vhodná pro úplné začátečníky)

Rádi se angličtině věnujete vlastním tempem?

Máte dostatečnou motivaci a disciplínu, jen potřebujete správné vedení, nasměrování, podporu a profesionální zpětnou vazbu? 

Mám pro vás řešení oblíbené u stále větší části mých pokročilejších studentů:

  • Každý týden ode mě obdržíte návrhy na zhruba 2 hodiny samostatné činnosti.
  • Na vypracování budete mít týden, poté vám zašlu zpětnou vazbu.
  • 1 × měsíčně se sejdeme online a vše spolu projdeme a popovídáme si. Anglicky, samozřejmě 🙂
Marketa Kuchovska lektorka anglictiny | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky

Konverzační půlhodinka 

Čtení, psaní a poslech, tedy  pasivní dovednosti, máte celkem v malíčku, jen se potřebujete zbavit ostychu při konverzaci?

Nebo zkrátka jen nemáte plnohodnotného parťáka pro rozhovor v angličtině?

A zároveň chcete získat zpětnou vazbu, co zlepšit a jak a vaši mluvenou angličtinu posunout o kus dál a zvýšit své sebevědomí v mluvení?

Balíček konverzací je pro vás tou správnou volbou.

  • 30 minut konverzace kdykoli a kdekoli (ráno při online hovoru, na procházce po telefonu, v polední pauze v práci atd.). Jak vám bude nejpříjemnější.
  • Témata, která budete chtít do konverzace zahrnout, si vyberete sami. Ráda si s vámi popovídám o běžných tématech, která vás zajímají, i o tom, o čem byste případně mluvili se zahraničním kolegou či na dovolené.  
  • Po každé naší konverzaci ode mě obdržíte krátkou písemnou zpětnou vazbu, abyste věděli, na čem a jak dále zapracovat.
Marketa Kuchovska lektorka anglictiny | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky
MyLessons studenti1 AdobeStock 128130222 | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky

Online skupinový (ZÁŽITKOVÝ) kurz na míru

Jste 2 až 4 kamarádky nebo přátelé podobné jazykové úrovně a rádi byste se společně potkávali nad angličtinou?

Připravím pro vás kurz na míru vašim přáním a požadavkům.

  • V uvolněném prostředí, s přátelským přístupem, zábavně i efektivně.
  • S šálkem dobré kávy nebo sklenkou vína a nad tématy, která vás opravdu baví. 
  • Výzvy a rolové hry ve dvojicích 
  • Autentické a interaktivní materiály

I v online jdou dělat zázraky a zážitkové lekce! Kontaktujte mě a přesvědčím vás o tom!