Angličtina vám otevře dveře k novým možnostem i snům.
Ráda vás v tom podpořím.

Markéta Kuchovská

Vaše podpora v angličtině

mylessons srdce | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky
C

Jsem lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky.

Své klienty učím, jak si začít angličtinu aktivně užívat a s lehkostí se dopracovat k mluvení beze strachu z chyb. Nadšeně pozoruji jejich pokroky v aktivní znalosti angličtiny, které jim posouvají životy na novou úroveň.

IMG 2341 | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky

Proč se mnou začít spolupracovat

Moje práce je už přes 18 let mojí největší vášní. Mám radost když vás mohu rozmlouvat i motivovat, objevovat a vyzdvihovat váš potenciál, těšit se spolu s vámi z vašeho posunu a provázet vás k vytyčenému cíli. 

Do Velké Británie jsem na konci 90. let odešla pouze se znalostí učebnicové angličtiny (stejně jako většina mých vrstevníků), a největší překážkou byl pro mě strach začít aktivně komunikovat. Proto dokážu přirozeně porozumět obavám svých studentů z mluvení nebo dělání chyb, a následně s nimi tyto strachy pomocí jednoduchých koučovacích technik překonat.

Ve Velké Británii jsem několik let žila, studovala a pracovala. Kultura této země mě oslovila natolik, že natrvalo zůstala v mém srdci. Prostřednictvím celoživotních přátelství, které jsem v Británii získala, jsem s touto zemí i nyní v neustálém kontaktu. Do svých lekcí tak často a s nadšením komponuji také aktuální autentické zdroje a s kulturou této země své studenty seznamuji. 

Miluji variabilitu a flexibilitu své práce, kdy se mohu neustále vzdělávat a růst ve svém oboru. Nové a svěží postupy pak s radostí aplikuji ve společných hodinách.

Mí klienti mě také velmi často inspirují i fascinují – svými zájmy, znalostmi z jiných oborů nebo životním stylem. Ráda se od vás učím a každou lekci připravuji s přihlédnutím k vaší jedinečné osobnosti.

Mám ráda lekce, které jsou odlehčené, hravé, plné diskuse a živé. Pohoda, příjemná a podporující atmosféra, pozitivní nálada, smysluplnost obsahu lekcí spjatá s životem kolem nás a našimi potřebami. To ve svých hodinách podporuji nejvíce a to je hnacím motorem i pro mne a můj další posun. 

Mým cílem je zpříjemnit vám vaše lekce natolik, že úplně zapomenete na rozpaky z používání cizího jazyka a začnete si konverzace v angličtině užívat.

Kuchovksa bublina | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky

Lekce angličtiny mi rozvíjí slovní zásobu a odbourávají strach z mluveného projevu, nenásilnou a zábavnou formou mne motivují se v jazyce posouvat dál.

M. M.
Avonet

Odkud čerpám odborné znalosti

V pravidelné aktualizaci svého vzdělání vidím potenciál pro zkvalitňování svých služeb a prohlubování vlastní kreativity a motivace k práci.

Nejčastěji mě inspirují:

 • Online i offline komunity jazykových lektorů v ČR i v zahraničí
 • Digitální výuka cizích jazyků (tuzemská konference online lektorů)
 • Živé i online semináře a konference zaměřené na vzdělávání v online prostředí, přípravu a využití zábavných a interaktivních materiálů do lekcí a podporování vnitřní motivace klientů ve studiu jazyků
 • Aktivně se vzdělávám v oblasti jazykového mentoringu i koučinku

  Často si však vzpomenu i na počátky svého vzdělání a praxe:

  • Zkoušky FCE (ještě ve Velké Británii), CAE a TEFL for Teachers
  • Práce metodika senior lektora v Jazykové škole Skřivánek
  Kuchovska MyLessons | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky

  Co na sebe můžu prozradit dál…

  Kde žiju a proč to tam miluji?

  Žiju v baťovském domku ve Zlíně a mám moc ráda architekturu funkcionalismu a moderní Zlín.

  Čím si „dobíjím baterky“?

  Často doplňuji svou energii cestováním, jízdou na kole i procházkami v lese. Mezi lekcemi také často přejíždím z místa na místo a řízení auta je pro mne relax i potěšení. Ale ze všeho nejraději létám – let malým vyhlídkovým letadlem, jen já a pilot, je pro mě blaho. Vidět život z jiné perspektivy je neskutečně osvobozující!

  U čeho dále relaxuji?

  Ráda relaxuji doma u knížky či seriálu nebo u dobré kávy v kavárně. Žiji v neustálém propojení svého života s angličtinou, jak to jen jde. To, co učím své klienty, v tom jdu sama příkladem. Touha neustrnout mě posouvá dál. Je hnacím motorem mé vášně pro práci, kterou dělám.

  V jaké společnosti je mi dobře?

  V menší skupině lidí se cítím vždy lépe než v té větší. A mimo milou společnost svých studentů si opravdu vážím svého času stráveného s mužem a dvěma dospívajícími dětmi.

  Zajímá vás, jak vznikla má láska k angličtině, proč jsem ve Velké Británii strávila více než 2 roky nebo co z toho je součástí mého života dodnes a mohu z toho čerpat i v lekcích s vámi?

  Přečtěte si o tom článek u mě na blogu.

  Nebo mě kontaktujte a popovídáme si o tom v naší společné lekci!