Podmínky spolupráce

mylessons srdce | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky
C

Na kterou z nabídek spolupráce se s vámi můžu začít těšit?

Marketa Kuchovska lektorka anglictiny | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky

Individuální lekce na míru

Plně personalizované lekce, bez učebnic, s materiály vytvořenými na míru vašim potřebám, maximálně komunikační a rozšiřující všechny vaše jazykové dovednosti, včetně podpory a vedení v samostatné přípravě.

vstupní konzultace zdarma

45 min – 600 Kč

60 min – 800 Kč

Skupina studentů u stolu prohlížející si knihu, diskutují

Lekce na míru pro dvojici

Tato varianta je pro vás ideální, pokud máte spolehlivého studijního partnera, který je na srovnatelné jazykové úrovni jako vy (což vám pomohu dopředu zjistit), má stejné požadavky na splnění svého jazykového cíle a vlastní motivaci.

60 min – 450 Kč/osoba

Skupina studentů u stolu prohlížející si knihu, diskutují
MyLessons 1 AdobeStock 422983143 | MARKÉTA KUCHOVSKÁ – Lektorka angličtiny pro motivované jednotlivce a menší skupinky

Pravidelné e-lekce s prvky koučování pro motivované samouky

(nabídka není vhodné pro úplné začátečníky)

Samostudium s mojí podporou je pro vás vhodnou možností pokud nejste úplní začátečníci, ale rádi byste si pod profesionálním vedením, a na míru svým potřebám rozšířili jazykové dovednosti jako je např. gramatika časů, aktivní poslech a volné psaní. Zejména pokud máte pocit, že obavu z mluvené angličtiny jste již překonali, ale máte tendenci vyhýbat se přesnějším vyjádřením a využívat stále stejnou slovní zásobu. Jste již částečně zvyklí se angličtinou obklopovat, jen je těžké vyznat se v té džungli různých volně dostupných zdrojů a aplikací, a nastavit si realistický plán pro plnění svých jazykových potřeb a přání, a to vlastní cestou, která vám bude fungovat nejlépe. Společně ji objevíme a nastavíme.

500 Kč / týden – společná domluva o zadání vhodné práce z jednotlivých okruhů jazykových dovedností a následně vypracovaná zpětná vazba.
3 x měsíčně pracujete asynchronně – ve svém vlastním čase, 1 x v měsíci se domluvíme na konverzační lekci v délce 30 min.

Markéta Kuchovská konzultuje, sedí u počítače

Konverzační půlhodinka

(nabídka není vhodné pro úplné začátečníky)

Pro ty, kteří se potřebují rozmluvit v podporujícím prostředí, nebo si jen udržet již dosaženou jazykovou úroveň. Součástí každé konverzační lekce je moje krátká zpětná vazba.

Vy můžete být kdekoli v klidu u počítače, tabletu či na telefonu, u své oblíbené činnosti, na cestách i v kanceláři. Já pozorně naslouchám a zapisuji doporučení pro krátkou zpětnou vazbu k vylepšení vaší mluvené angličtiny.

Pro tyto lekce není nutná kamera ani face time hovor. Plně postačí, když se dobře uslyšíme.

30 min – 400 Kč

Markéta Kuchovská konzultuje, sedí u počítače

Angličtina do firem a organizací

Přesná cenová kalkulace výuky vám bude stanovena na základě sdělení vašich podrobných požadavků.

C

Všechny varianty nabídek poskytuji v minimálním odběru balíčku 10 lekcí.
Při odběru balíčku na pololetí (15-20 lekcí) poskutuji slevu 10%.

Kromě firemní výuky v bloku probíhají veškerá naše setkání na lekcích online. Šetřím tak váš čas na dopravu do prostor výuky.

Výborné internetové připojení a kvalitní obraz i zvuk jsou u mne samozřejmostí, neručím však za to vaše. Pracuji na placené platformě Google Meet, po vás nevyžaduji žádnou registraci ani příhlášení, pouze zasílám odkaz na pravidelná připojení.

Vzhledem k mému časovému vytížení poskytuji pouze lekce v předem odsouhlasených a pravidelně dodržovaných dnech a časech. Před započetím vzájemné spolupráce vás požádám o přečtení mých veřejných obchodních podmínek a jejich odsouhlasení.

Ráda se s vámi domluvím i na individuální představě spolupráce, pokud je v souladu s mojí metodikou a z mé strany realizovatená a aceptovatelná.

Těším se na naše první setkání nad angličtinou!